Като Две Капки Вода ( сезон 8, еп. 1 - 24.02.2020 година ) – Full HD

1 Прегледа

Изпълнителен продуцент: Глобал Филмс

Времетраене: 152 мин." />
Добавен
Осмият сезон на шоуто стартира на 24 февруари 2020 г. Водещите са същите. Журито е в състав Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки и Юлиан Вергов. За първи път към участниците се присъединиха и двама фена на предаването, избрани от зрителите чрез гласуване.

Участници:

Антоан Петров „Анди“ (актьор)
Галя Курдова (поп певица)
Георги Симеонов „JJ“ (музикант)
Дара (поп певица)
Димитър Маринов (актьор)
Луна (попфолк певица)
Маги Джанаварова (поп певица)
Тото (рап и R&B певец)
Фики (попфолк певец)


Състезател Песен Точки Време
1. Анди „Едно ферари с цвят червен“ (Слави Трифонов) 9 ( 11:36 )
2. Галя „Express yourself“ (Мадона) 3 ( 24:03 )
3 .Тото „Desperado“ (Антонио Бандерас) 5 ( 35:52 )
4. JJ „Impossible“ (Джеймс Артър) 7 ( 47:41 )
5. Дара „Bad guy“ (Били Айлиш) 10 ( 1:00:09 )
6. Фики „Isn't she lovely“ (Стиви Уондър) - ( ПОБЕДИТЕЛ ) 11 ( 1:12:34 )
7. Маги „Hurt“ (Кристина Агилера) 6 ( 1:25:51 )
8. Димитър „New York, New York“ (Франк Синатра) 8 ( 1:36:51 )
9. Луна „Панаири“ (Лили Иванова) 4 ( 1:48:35 )

Продуцент: акад. Магърдич Халваджиян

Водещи: Димитър Рачков и Васил Василев – Зуек

Жури: Хилда Казасян, Димитър Ковачев – Фънки, Юлиан Вергов, Магърдич Халваджиян

Отговорен оператор: Силвестър Йорданов

Главен сценарист: Влади Априлов

Музикален продуцент: Добрин Векилов – Дони

Вокален педагог: Етиен Леви

Педагог актьорско майсторство: Георги Низамов

Хореограф и педагог: Александра Енева

Сценаристи: Борис Борисов, Иван Амгелов

Редактори: Ани Зиси Гравани, Евгения Косева

Изпълнителен музикален продуцент: Иван Христов

Оператори: Андрей Григоров, Александър Георгиев, Бедрос Халваджиян, Виктор Добрев, Калин Пенчев, Кирил Димитров, Мария Младенова, Михаел Кирилов, Петър Симов

Оператор Auto Q: Милена Дойчева

Рекап: Ивайло Атанасов

Стедикам: Георги Иванов

Асистент стедикам: Мирослав Димитров

Кран: Стефан Желанков

Асистент кранист: Добри Петров

Фарт: Светлозар Христов

Режисьор на пулт: Венцислав Кулкин

Ас. Режисьор на пулт: Стефан Къняев

Звукорежисьор: Илиан Илиев

Звукооператор: Явор Атанасов

Озвучаване: Кирил Илиев

Конструкции и сценография: Богдан Куздов, Васил Аликсандров, Владимир Йончев, Владислав Желев, Георги Димитров, Димитър Димитров, Каню Ангелов

Осветление: Антон Янкулов, Даниел Христов, Ивайло Колев, Иван Евтимов, Никола Сахатчиев, Петър Богданов

Мултимедия и екрани: Божидар Желев, Константин Зехтинджиев, Олег Делев, Станчо Николов

Технически организатор: Милена Лазарова

Графика и видеостени: Цветелина Николова

Графика и плей-аут: Радослав Жеков – Рака, Нел Станкова

Оператор гласуване и рулетка: Ивайло Жеков

Инженери апаратна: Милен Йорданов, Първан Стоянов

Студиен комплекс: Силвестър Йорданов, Златка Николова

Технияески координатор: Димитър Йорданов

Мениджър студио: Венцислав Георгиев

Мениджър сцена: Петър Кирилов

Асистент мениджър сцена: Иван Колев, Йохан Вирт, Антонио Стаменов, Пресиан Нейчев

Специални ефекти: Георги Младенов

Реквизит: Атанас Джидров

Асистенти продукция: Адриана Априлова, Антоанета Славчева, Дамяна Генкова, Мариян Донев

Отговорник публика: Цветанка Найденова

Организатор: Антония Сръндачка

Балет: Анна Клечкова, Анна Младенова, Александра Ковачева, Виктор Милушев, Калин Калинов, Кристиан Боснов, Мартин Спасов, Петя Колева, Симона Начева, Стефан Вучов

Монтаж: Асен Соколов, Момчил Бончев

Аудио постпродукция: Марин Лашев

Глас зад кадър: Марин Лашев

Музикален редактор: Георги Георгиев – Майката

Фотограф: Антон Тошков, Красена Ангелова

Асистент стилисти: Милена Цветкова, Десислава Рафаилова

Грим специални ефекти: Даниела Аврамова, Красимир Илиевски, Мария Станкович, Ивон Иванова, Миглена Богданова, Ккистина Златева, Анна Иванова, Елена Жекова

Грим: Стиляна Узунова, Елена Гаврилова, Живка Маринова, Диана Колева, Гергана Лалова, Силвия Граховска, Ася Панайотова, Евгения Джаферович, Теодора Георгиева

Прически: Десислава Гроздева – Phiba

Административен директор: Калоян Андонов

Административна група: Лидия Иванова, Миглена Николова

Юридически консултации: Янко Касабов, Веселин Георгиев

Връзки с обществеността: Ани Халваджиян, Милена Савчева

Втори асистент режисьор: Милена Савчева

Първи асистент режисьор: Велина Декова

Директор продукция: Теодора Нинова

Изпълнителен продуцент: Красимира Петрова

Арт директор: Кремена Халваджиян

Режисьор постановки: Свилен Славов

Режисьор: Кирил Кирилов – Кико

Делегиран продуцент за "Глабал филмс": Ирена Дешева

Изпълнителен продуцент: Глобал Филмс

Времетраене: 152 мин.
Категория
Филми
Публикувайте първия коментар за този клип.