"Сини" шампиони! ЛЕВСКИ спечели зоналното първенство при юношите младша възраст

URL

Добавено преди от Rocky Спорт
11 Видяно

Описание

Левски спечели зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2002-2003 година. "Сините" надделяха в битката за първото място срещу Септември след две победи – 1:0 миналата седмица и 2:1 в днешния мач на стадиона в Герман.

Така след като през миналия сезон Левски с треньор Красимир Петров стана шампион при децата, тази година спечели и първенството в Зона София.

Головете паднаха след почивката. В 35-ата минута Даниел Начев удари греда от пряк свободен удар, а в началото на второто полувреме Левски имаше няколко много добри възможности. В 57-ата минута Марин Петков се разписа след асистенция на Димитър Иванов отляво, а в 70-ата минута "сините" удвоиха преднината си. След центриране отдясно Димитър Иванов стреля с глава, вратарят на Септември изби, а при добавката Марин Петков бе точен. Панайот Пасков отбеляза почетен гол за домакините в 80-ата мин.

Септември – Левски 1:2

0:1 Марин Петков (57)

0:2 Марин Петков (70)

1:0 Панайот Пасков (80)