Славиша Стоянович след ЛЕВСКИ - Витоша 4:1

URL

Добавено преди от Rocky Спорт
82 Видяно

Описание

Левски се върна към победния път с победа с 4:1 над Витоша (Бистрица) в мач от 9-ия кръг на Първа лига. Така играчите на Славиша Стоянович са отново на върха в класирането с актив от 22 точки. 26-кратните шампиони изиграха силен двубой, като само добрите намеси на Християн Василев спасиха гостите от още по-голяма загуба.

Давид Яблонски беше точен в 3-ата минута с глава. Кабрал удвои в 51-ата минута. Паулиньо пропусна дузпа в 63-ата минута, която беше отразена от Християн Василев. Станислав Костов вкара трети гол в 65-ата минута, а в 73-ата направи резултата 4:0. Григор Долапчиев пък намали в 83-ата минута.

ЛЕВСКИ - ВИТОША (БИСТРИЦА) 4:1
1:0 Яблонски (3')
2:0 Кабрал (52)
3:0 Костов (65)
4:0 Костов (73)
4:1 Долапчиев (83)

ЛЕВСКИ: Полачек, Цветкович, Яблонски, Белаид, Горанов, Мариани, Белмонт, Кабрал, Обертан, Паулиньо, Костов