Sit back, relax and enjoy this compilation of some of the greatest ever clips from the People are Awesome archive! For those that enjoy our Best of the Week and Best of the Month compilations we wanted to bring you more amazing people doing incredible thi

It's been an excellent week for awesomeness! Thanks to all the amazing people who submitted videos for our Best of the Week compilation. Featured videos include golf tricks, can crushing, blade tricks, and more... Shop the PAA store: http://bit.ly/2jZz8nP

от Rocky Добавено преди 1 Видяно / 0 Харесвания

Официален ТВ канал на ПФК "ЛЕВСКИ" АД

• 01:46 Ново „Левски“ започна подготовка за мача с "Черно море"

„Левски“ започна подготовка за мача с "Черно море"

Футболистите на „Левски“ подновиха тренировъчния си процес след еднодневна почивка. Двубоят срещу "Черно море" от 9-ия кръг на Първа професионална лига е на 15 септември, неделя от 20:15 часа на стадиион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. Билетите за сре

• 01:58 Ново Първи урок по български за чужденците в "Левски"

Първи урок по български за чужденците в "Левски"

Чуждестранните футболисти в „Левски“ проведоха своя първи урок по български език на „Герена“. Като част от дългосрочната стратегия за изграждане атмосфера на приемственост и следвайки традициите на любимия клуб, съвместната инициатива на ПФК „Левски“, „Тр

• 03:19 Ново Гол след гол: "Левски" - Пирин (Разлог) 12:0 (U18)

Гол след гол: "Левски" - Пирин (Разлог) 12:0 (U18)

• 02:18 Ново ЦСКА 1948 - "Левски" 1:4 (U16)

ЦСКА 1948 - "Левски" 1:4 (U16)

от Rocky Добавено преди 2 Видяно / 0 Харесвания

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г. Официален ТВ канал на ПФК "ЛЕВСКИ" АД

• 01:18 Ново "Левски", два дни преди мача с "Черно море"

"Левски", два дни преди мача с "Черно море"

Уважаеми привърженици, билетите за домакинския мач на „Левски“ срещу „Черно море“ от 9-ти кръг на ППЛ вече са пуснати в предварителна продажба. Срещата е на 15 септември, неделя от 20:15 часа на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. Пропуски се прод

• 01:19 Ново "Сините" продължават с подготовката за двубоя с "Черно море"

"Сините" продължават с подготовката за двубоя с "Черно море"

• 01:38 Ново Десетки деца се включиха в "Ела, играй с Левски"

Десетки деца се включиха в "Ела, играй с Левски"

Инициативата на ПФК „Левски“ и SPORT DEPOT „Ела, играй с „Левски“ събра много малки привърженици на „синия“ отбор на паркинга на магазина в столичния квартал „Младост“. Той се превърна в истинско футболно игрище, на което футболистите и техните най-малки

• 01:50 Ново Живко Миланов: Децата са бъдещето на "Левски"

Живко Миланов: Децата са бъдещето на "Левски"

Старши треньорът на „Левски“ Петър Хубчев, капитанът на тима Живко Миланов, Станислав Иванов, Петър Иванов и директорът на Детско-юношеската школа на клуба Йончо Арсов се срещнаха с десетки деца, за да играят любимата си игра преди първия училищен звънец.

• 01:10 Ново Йончо Арсов: Спортът и образованието трябва да вървят ръка за ръка

Йончо Арсов: Спортът и образованието трябва да вървят ръка за ръка

• 01:18 Ново "Левски" - "Локомотив" (Пловдив) 2:0 (U-15)

"Левски" - "Локомотив" (Пловдив) 2:0 (U-15)

• 01:48 Ново "Левски" - "Локомотив" (Пловдив) 1:0 (U17)

"Левски" - "Локомотив" (Пловдив) 1:0 (U17)

• 02:03 Ново Славия - "Левски" 1:2 (U14)

Славия - "Левски" 1:2 (U14)

• 02:17 Ново Малкият герой Радо Енев към футболистите на "Левски": Никога не се предавайте!

Малкият герой Радо Енев към футболистите на "Левски": Никога не се предавайте!

Малкият герой Радо Енев получи специален подарък от "сините". Капитанът Живко Миланов му подари фланелка с автографи с номер 10. Радо пожела успех на левскарите срещу "Черно море" и призова играчите на "Левски" никога да не се предават!

• 04:15 Ново Петър Хубчев след "Левски" - "Черно море" 3:0

Петър Хубчев след "Левски" - "Черно море" 3:0

"Левски" победи убедително "Черно море" с 3:0 за едно полувреме в мача от 9-ия кръг на "Герена". Станислав Иванов (21), Паулиньо (31) и Найджъл Робърта (35) бяха точни за домакините, а попадения на Жоржиньо (10) и на Фахт Актау (34) бяха отменени от съдия

• 03:16 Ново "Синя" подкрепа за "Левски" след победата срещу "Черно море"

"Синя" подкрепа за "Левски" след победата срещу "Черно море"

от Rocky Добавено преди 6 Видяно / 0 Харесвания

Очаквайте следващия епизод от поредицата "Месец - спининг всеки ден - 2019" следващия петък - 20.09.2019г. Използвани такъми: Макара: http://ali.pub/3c6oej Влакно: http://ali.pub/2txkz1 Комплектът на Жоро: Макара: http://ali.pub/3j8qzt Пръчка: http://ali.

• 01:30 Ново Язовир Янково

Язовир Янково

от Rocky Добавено преди 5 Видяно / 0 Харесвания

Язовир „Янково” предлага риболов на шаран, бял амур, сом, толстолоб (бял и пъстър), костур, кефал, каракуда, уклей и др.

• 06:40 Ново Риболов на щука.6 часа сред природата в добра компания.?????????????????????????????????????????????